רצף האינדיבידואציה

מהי אינדיבידואציה?

הפסיכואנליסט קארל יונג טווה את המונח אינדיבידואציה וכתב כך:

לכל אדם גורל מסוים וייחודי משלו. הפסיכולוגיה היונגיאנית מתמקדת ב'תהליך האינדיבידואציה'  – זהו התהליך באמצעותו כל אדם הופך להיות מה שנועד להיות מלכתחילה.

מטרת התהליך הוא להרחיב את מידת המודעות של הפרט. באמצעות מודעות רחבה יותר ניתן לרפא את הנתק בין המודע ללא מודע ולהביא את הנפש למצב שלם.

למי שכבר עבר כברת דרך במפתחות הגנטיים, זה נשמע תהליך מוכר והוא אכן המשך טבעי של נתיב הזהב בכלל ורצף ההפעלה וונוס בפרט.

לאורך מפת נתיב הזהב של המפתחות הגנטיים, עובר רצף מסתורי ושמו 'רצף האינדיבידואציה'. הוא מוזכר בכמה מקומות בחומר הלימוד של המפתחות הגנטיים אך מסופר עליו מעט מאד.

כיצד נולדה הסדנה?

בשנת 2021, כמה תלמידים ותיקים התעניינו במסלול הזה וביקשו ממני להנחות אותם. זה הניע אותי לצאת למסע הזה בעצמי. התפעמתי לראות כיצד הדרך נחשפה לפני, צעד אחר צעד. כך נולדה סדנת האינדיבידואציה. זהו מסלול הממזג את תובנות הליבה של כל רצפי נתיב הזהב ולוקח אותן הלאה לשלב הבא של המסע שלנו  – פנימה אל האני האותנטי ביותר שלנו.

המוטיב המרכזי של האינדיבידואציה הוא מתן אהבה לעצמנו ממקום אוהב וחומל, כאשר אנחנו מבחינים בין אהבה כזאת לבין אהבה שבאה ממקום אנוכי. כאשר אנחנו מעניקים אהבה לעצמנו ולסובבים אותנו מתוך לב פתוח זה מושך אלינו עוד אהבה ועוד שגשוג.

במסגרת הסדנה, נצעד יחד דרך הספירות והמסלולים המרכיבים את הרצף.  בעזרת תמות שונות וייחודיות לכל שלב, נצלול עמוק אל הפצעים העמוקים שלנו שמונעים מהלב שלנו להיפתח למלוא האהבה.

מה צריך לדעת כדי להצטרף?

אם דרך זו קוראת לכם ולמדתם את רצף ההפעלה ורצף ונוס לפחות, מוזמנים להצטרף לקבוצה אינטימית ואיכותית. הסדנה תתקיים פעם בחודש, בימי ב' בשעה 19:00 בזום. אורך המפגש כשעתיים.

 המפגש הראשון יתקיים ב-13 בנובמבר (תתכן דחיה בגלל המצב).

הסדנה מורכבת מ-5 מפגשים, (יתכן מפגש בונוס נוסף) שלכל מפגש נושא ייחודי. במפגשים נתעמק במה שכבר נלמד לגבי הספירות ונגלה את הסודות המסתתרים במעמקיהן ואת הכלים החדשים שהן מציעות לעזרה בדרך שלנו לגילוי 'האני הייחודי'.

כל החומר בעברית. בסיום כל שיעור ישלח סיכום מלא של החומר הנלמד.

עלות הסדנה – 750 ₪. אפשר להעביר בזום או בפייבוקס ואפשר לחלק לתשלומים.

על מנת להבטיח מקום – נא להעביר דמי הרשמה בסך 150 ₪ שיהוו חלק מהתשלום לקורס ולא יוחזרו.

לפרטים נוספים: ג'ודי גרניט –  054-4519545 judyaric@gmail.com 

תלמידים מספרים...