מהם המפתחות הגנטיים?

די מאתגר לתאר מהם המפתחות הגנטיים… אולי הסיבה לכך היא שהם אנרגיה בעלת איכות מסוימת. אבי השיטה, ריצ'רד ראד, מכנה אותם 'תשדורת'. התשדורת הזאת ממגנטת אליה את מי שמוכן, מי שמתאים לאנרגיה זו ולעבודת ההתפתחות הרוחנית שהיא מביאה איתה.

האם את.ה מוכנ.ה לצלול עמוק לתוך עצמך ולקבל באהבה את כל מה שיתגלה?

האם האנרגיה הזאת קוראת לך?

האם צפה תחושה של התרגשות? או תחושה מיוחדת בגוף?

אם כן, ברוכ.ה הבא.ה לאוצר נדיר של ידע רוחני ומעשי!

spiral dragonfly big_1703x888

אז בכל זאת, מהם המפתחות הגנטיים?

תורת המפתחות גנטיים מבוססת על ספרו של ריצ'רד ראד – "המפתחות הגנטיים – חבק את הייעוד הגבוה" (לרכישת המהדורה העברית של הספר), שיצא לאור באנגלית בשנת 2013 ומהר מאד הפך לקלאסיקה רוחנית. מאז, השיטה התפתחות והתרחבה ומשכה אלפי אנשים ברחבי העולם הנעזרים בחכמה ובכלים שהיא מעניקה. כדאי לבקר באתר Genekeys.com

זוהי שיטה ייחודית להעצמה אישית – "למי שאוהב מיסטיקה ופילוסופיה, למי שמודעות אישית ורוחנית הם דרך חיים. זוהי הזמנה לעשות סדר במבוך המידע והתובנות שאספנו לגבי עצמנו באמצעות התבוננות והעמקה במפתחות הגנטיים האישיים ומקומם במפת נתיב הזהב."   (מתוך genekeys.com)

מה מקנה לנו העבודה עם המפתחות הגנטיים?

 עבודה עם המפתחות הגנטיים עוזרת לנו להתקרב עוד ועוד לאני הנקי והמלא, אל היכולת לקבל את עצמנו לחלוטין – הקשיים והכשרונות כאחד. לחיות במלוא האנושיות שלנו, בלב פתוח ובאהבה מלאה לעצמנו ולאחרים. היכולת להכיר ולקבל את כל החלקים שבנו באהבה,  פותחת את לבינו ומסייעת לנו לראות שלכולם יש פצעים וצללים, בדיוק כמונו. כך, קל יותר לקבל  אחרים כמו שהם, באהבה, בסליחה, בלי ציפיות ובלי שפיטה.

תובנה קטנה זו עשויה לחולל מהפכה לטובה בכל מערכות היחסים שלנו ובחיינו בכלל.

הפרופיל ההולוגנטי האישי או נתיב הזהב -
מפת הדרכים האישית שלנו

 זוהי מפה מותאמת אישית למסע ההתפתחות שלך. פרופיל המפתחות הגנטיים האישיים, שמוביל צעד אחר צעד לגלוי הגאונות והכישרונות הייחודיים לכל אחד מאיתנו – המתנות. הבאת מתנות אלה לידי ביטוי תאפשר לנו להגשים את מה שבאנו לעשות בעולם. (להפקת הפרופיל האישי בעברית)

Screen Shot 2023-04-30 at 12.50.41

אז מהו בעצם מפתח גנטי?

ישנם 64 מפתחות גנטיים. כל מפתח מקביל לשער בעיצוב האנושי ולהקסגרם בספר התמורות הסיני. בספר המפתחות הגנטיים, כל מפתח מוסבר בהרחבה רבה ומתואר כיצד כל מפתח בא לידי ביטוי בכל אחת משלושת רמות תדר:

צל – הביטוי הנמוך והקורבני של המפתח.

מתנה – היכולת והכשרון – הגיאונות האישית שמסתתרת מתחת לצל.

סידהי – הביטוי הנעלה של המפתח כאשר התדר נמצא מעבר לרמת האגו – אופן הביטוי ברמה של הארה.

קריאת הספר אינה למען המידע בלבד.

עצם הקריאה היא חוויה אנרגטית שמתקשרת עם הדנ"א שלנו ומסייעת להעלאת התדר האישי.