ספר 64 המפתחות הגנטיים וספר הגאונות יצאו לאור בעברית!

הידע המופלא של המפתחות הגנטיים תופס תנופה בארץ בשנים האחרונות. קהילת המפתחות הגנטיים בישראל , בגיבוי קהילת המפתחות הבינלאומי, לקחה על עצמה לתרגם כמה שיותר מהידע לעברית על מנת להנגיש אותו לקהילה בארץ.

באמצע שנת 2023, הפרויקט הענק הראשון של הוצאת ספר 64 המפתחות הגנטיים בהנחייתה של ג'ודי גרניט, הגיע לסיומו והספר יצא לאור ומאז מופץ בהצלחה רבה.

עכשיו, כמה חודשים לאחר מכן, הפרויקט השני בהנחייתה של סמדר דבורה שירה לוי, הגיע לסיומו וגם ספר הגאונות יצא לאור!

שני ספרים אילו הם צמד שמשלימים זה את זה.

ספר 64 המפתחות הגנטיים הוא הטריטוריה וספר הגאונות הוא המדריך למסע האישי שלנו בתוך אותה הטריטוריה. שניהם חיוניים להפקת המירב מהמסע שלנו לאורך נתיב הזהב ויחד, מקנים את כל מה שנדרש על מנת לעבור את החלק הראשון של המסע בכוחות עצמנו!

מה כלול בספר 64 המפתחות הגנטיים:

  • הקדמה – בה יש הסבר שנותן את הבסיס להבנת המפתחות הגנטיים.
  • טקסט מלא של כל אחד מ-64 המפתחות הגנטיים.
  • מילון מונחים להעצמה אישית.
  • ספקטרום המודעות (טבלת רמות התדר של כל מפתח).

מה כלול בספר הגאונות:

  • מבוא והסבר נתיב הזהב
  • הסבר מפורט על 4 המתנות הראשיות שלנו – הספרות
  • העמקה אל 3 המסלולים שברצף ההפעלה
  • הרחבה מפורטת על הקווים של כל ספרה
  • מילון מונחים להעצמה אישית

על ספר 64 המפתחות הגנטיים

ספר זה הוא הזמנה לצאת למסע חדש! זהו לב ליבו של תורת המפתחות הגנטיים שמתאר את כל מצבי המודעות האנושי שבדנ"א שלנו. מתבניות הצל העמוקות, דרך המתנות והכישרונות הייחודיים שלנו, ועד למצבים נעלים, מעוררי השראה שבתדרים הגבוהים. ספר זה הוא תיבת אוצרות של ידע וחזון רוחני שעשוי לספק כל מחפש רוחני במשך שנים רבות. המפתחות הגנטיים הם שפה פנימית שמטרתה להתמיר את אמונות הליבה שלנו ולהביא אותנו אל רמת מודעות גבוהה יותר.

אפשר להשתמש בספר בדרכים רבות. קודם כל, ככלי להבנה והעמקה בפרופיל ההולוגנטי (המופק בחינם ב-genekeys.com), כ'אורקל' לקבלת תשובות לשאלות, כהשראה יומית או כמסע רוחני בזכות עצמו. רבים העידו שעצם הקריאה מפעילה תהליכים של התמרה רגשית, ומרחיבה את הבנת החיים בכלל, ובפרט, מערכות יחסים, בריאות, שגשוג והגשמה אישית באמצעות ביטוי הייעוד הגבוה והשליחות בעולם. ספר המפתחות הגנטיים מכוון אותנו אל היופי שטמון בתוכנו ומזמין אותנו אל עולם בו הכל אפשרי.

על ספר הגאונות

ספר הגאונות הוא מדריך מעשי ללימוד רצף ההפעלה שהוא הרצף הראשון בנתיב הזהב של המפתחות הגנטיים.

הספר נותן הסבר מפורט למשמעות 4 המתנות הראשיות שנתנו לנו בזמן לידה ו-3 חודשים לפני הלידה. המפגש שלנו עם אותן המתנות יחשוף בפנינו את היעוד שלנו בחיים אלה.

לכל מי שמגיע מהעיצוב האנושי, המסע הזה מפגיש אותנו עם הקרוס שלנו.

4 המתנות הראשיות מחברות אותנו אל הגוף הפיזי ואל החיבור הקיים ביננו ובין השמש והאדמה עליה אנו חיים.

יחד עם ספר 64 המפתחות הגנטיים, אנחנו מתחילים להתעורר אל מי שאנחנו באופן עצמאי.

על המחבר

ריצארד ראד

ריצ'ארד ראד הוא מורה, מיסטיקן ומשורר. מסעו הפנימי התחיל בגיל 29 כאשר הוא התעורר יום אחד, במצב רוחני נעלה ובמשך 3 ימים ו-3 לילות, חווה 'שדה של אור אינסופי' שהטביע בו את חכמת המפתחות הגנטיים.

ריצ'ארד למד אצל מורים רוחניים גדולים במזרח, נסע ברחבי העולם, בעל תואר במטא-פיזיקה וספרית מאוניברסיטת אדינבורו, איש אשכולות ובעל נסיון בתחומי חיים רבים. בשנת 2002, כל מסעותיו בעולם הרוח והחומר התמזגו לאחד כאשר הוא התחיל לכתוב את ספר המפתחות הגנטיים ולהבין וללמד את האפשרויות שהוא מציע. כיום, ריצ'ארד ממשיך להרחיב את החכמה שזכה לה וממשיך להיות תלמיד נצחי למפתחות הגנטיים.

בשנת 2019, ריצ'ארד נכלל ברשימת הוצאת ווטקינס: "100 בעלי ההשפעה הרוחנית הגדולה ביותר החיים בעולם היום". 

על המתרגמת

ג׳ודי גרניט

 ג׳ודי גרניט ילידת אנגליה, עוסקת בעולם הרוח מעל 25 שנה. גילתה את המפתחות הגנטיים לפני כ-12 שנה. נענתה לקריאה הפנימית לתרגם את הספר ולחלוק את הידע הנפלא הזה בעברית. מאז ועד היום היא מעבירה קורסים של המפתחות הגנטיים ותהליכים אישיים בעברית בשילוב עם טכניקות נוספות של ריפוי וצמיחה אישית. ג׳ודי היא שגרירה מוסמכת של המפתחות הגנטיים, השתתפה בקורסים וסדנאות עם ריצ׳ארד בחו״ל

 

עלות הספרים:

 

ספר 64 המפתחות הגנטיים

 

                      – 230 ש"ח

 

ספר הגאונות – 99 ש"ח 

מבצע!

חסכו בעלות המשלוח והזמינו את שני הספרים יחד!

2 ספרים