לייטריאן רייקי – Lightarian Reiki™

תוכנית הלייטריאן רייקי הגיעה בהשראתו של המסטר הנעלה לחמלה (בודהה) ומאפשרת להתחבר ליכולת ריפוי באנרגיות רייקי העוצמתיות והיעילות ביותר שקיימות. באמצעות החניכות, תדרי הרייקי מוגברות מעבר לעוצמות של רייקי אוסואי ורייקי קארונה. החיבור לרייקי ייחודי ומתקדם זה מרחיב את היכולת לתעל אנרגיות ריפוי בעלות תדר גבוה לצורך האצת תהליכי ריפוי אישיים וקולקטיביים.

החיבור המורחב והמועשר למסטר הנעלה לחמלה יתרום לתהליך הריפוי האישי ע"י העלאת התדר האישי בהדרגה, באמצעות ארבעת השלבים של תוכנית הלייטריאן רייקי.

ההשראה לפיתוח לייטריאן רייקי הגיעה בשנת 1997, דרך התחברותה של מסטר רייקי, ג'נין ג'לם, לאנרגיות הגבוהות של המסטר הנעלה לחמלה. מטרתו של המסטר הנעלה לחמלה היא להמריץ את ההעצמה האישית של כל חניך באמצעות תהליכי חניכה וריפוי פשוטים. זאת הסיבה שאין סמלים חדשים בלייטריאן רייקי. בזמן העבודה עם לייטריאן רייקי, החיבור לתדרים הגבוהים נעשה בעזרת התכוונות ודרך עזרה מישויות ריפוי שונות, ולא באמצעות שימוש בסמלים. אנרגיות עוצמתיות אילו מתווספות לאנרגיות הטיפוליות האישיות של המטפל ולהנחיית האני הגבוה שלו. הטכניקות הפשוטות של לייטריאן רייקי משתלבות בטבעיות בכל טיפול ומאפשרות למטפל להעביר את אנרגיות הריפוי הגבוהות ביותר למטופליו ולמורה להעביר חניכות והדרכות עוצמתיות ויעילות לחניכיו.

תחומי התדר של אנרגיות הרייקי

המסטר הנעלה לחמלה הראש הספקטרום של תדרי אנרגיית הרייקי מכיל 8 תחומי תדר. לייטריאן רייקי יושב בששת תחומי התדר הגבוהים.

תחום תדר 1 – רייקי אוסיאי – אילו הם התדרים היסודיים של הרייקי. לאחר שאדם מקבל חניכה לרמות של רייקי אוסואי ומשתמש בהם, יתכן והוא ירגיש צורך להאיץ את התפתחותו האישית ולהעצים את אנרגיות הריפוי שזורמות דרכו.
תחום תדר 2 – זהו תחום תדרי הרייקי המתקדם יותר שכוללים רייקי קארונה ותנופת לייטריאן (פרטים בהמשך).
תחומי תדר 8 – 3: אחרי התחום השני ישנם 6 תחומי תדר של אנרגיות רייקי גבוהות הנקראים לייטריאן רייקי. אילו הם אנרגיות הריפוי העוצמתיות של המסטר הנעלה לחמלה.

4 שלבים ללימוד לייטריאן רייקי

6 תחומי התדר של לייטריאן רייקי מחולבים ל-4 שלבים כאשר כל שלב מורכב מהדרכה וחניכה אנרגטית.

לייטראין רייקי 1+2 – הסבר של רוב עקרונות הלייטריאן רייקי וקבלת חניכה ראשונה למסטר הנעלה לחמלה.

לייטריאן רייקי 3, לייטריאן רייקי 4 ולייטריאן רייקי 5+6 – כל אחת משלושת רמות אלה מעלה עוד את תדר האנרגיה שאפשר לתעל מתוך קשת אנרגיות הרייקי ומחברת אותך להיבטים גבוהים יותר של אנרגיית הריפוי של הלייטריאן. בנוסף, בכל חניכה נוצרת קשר קבוע עם ישות רוחנית אחרת שמתיצבת לתעל את אנרגיות הריפוי שלה דרכנו. לכל אחת מאנרגיות/ישויות אתריות אילו, איכות אנרגטית ייחודית התורמת לטיפול.

תהליך ההוראה

תהליך ההוראה מורכב מלימוד אישי מתוך חוברת, מפגש אישי עם מורה (מסטר לייטריאן) לצורך הסברים, שאלות והבהרות והעברת החניכה האנרגטית. כל שלבי הלימוד יכולים להיערך במפגש פיזי, בטלפון או באינטרנט או בשילוב של דוא"ל והעברה מרחוק.

לימוד לייטריאן רייקי 1+2 מלווה בחוברת מקיפה וחוברות משלימות קצרות יותר מלוות את הרמות הבאות.

מומלץ לחכות 30 יום בין שלב לשלב לצורך אינטגרציה של האנרגיות.

דרישות מוקדמות ללימוד לייטריאן רייקי:

  1. עליך להיות מסטר מטפל או מסטר מלמד ברייקי אוסואי. (לקבלת פרטים להשלמה של רמה זו באופן פשוט ויעיל, צרו קשר)
  2. עליך להיות מסטר מטפל או מלמד בקארונה רייקי 1+2 או לקבל חניכה מכינה של 'תנופת לייטריאן" על מנת להכין אותך אנרגטית לקבלת לייטריאן רייקי 1+2.

 

יתרונות אישיים ומקצועיים בלימוד לייטריאן רייקי:

קבלת החניכות ללייטריאן רייקי תעמיק את הריפוי האישי ותעלה את רמת התדר של הצ'קרות והגופים ההלתיים של המקבל. זה מקדם את התופעות הבאות:

  • העצמה ניכרת ביכולת הטיפולית שבאה לידי ביטוי בהעברת אנרגיות ריפוי עוצמתיות, בעלות תדר גבוה יותר.
  • יתכן ויכולות וכישורים רוחניים רדומים יתחילו להופיע (למשל, הגברת הקליטה העל-חושית) ו'תחושת העצמי' תתרחב עקב הטרנספורמציות האנרגיות שמופעלות באמצעות החניכות ללייטריאן רייקי.
  • בסיום לימוד של שלב ברמת מסטר לייטריאן רייקי, תהיה מוכן אנרגטית להעביר את אותו השלב הלאה, לאחרים וכמובן להשתמש באנרגיות בטיפולים.

לפרטים נוספים ולתיאום מועד חניכה, צור קשר.

Comments

כתיבת תגובה