™Lightarian Rays – קרני לייטריאן

קרני הלייטריאן הן סדרה של מדיטציות חניכה מודרכות המאיצות את הטרנספורמציה הרוחנית בחמשת התחומים החיוניים של העצמה, ניקוי, ריפוי, הפעלה והגשמה. בכל קרן נוצר חיבור אנרגטי קבוע וזמין בינך לבין אחד מחמשת המסטרים הנעלים האחראים על הקרניים.

כל חניכה מפעילה תהליך אישי של עיבוד אנרגטי בצ'קרות, בגופים האנרגטיים ובגוף הפיזי, שיוצר טרנספורמציה רוחנית, מנטלית, רגשית ופיזית בחייך.  לאחר יצירת החיבור למסטר הנעלה, הוא יעובד איתך אנרגטית, ב'רקע האתרי' שלך, על מנת לתמוך בהתפתחותך הרוחנית. לאחר קבלת החיבורים לקרניים, יתכן שתתחיל לנוע באופן מהר ויעיל יותר לאורך מסלולך הרוחני, עם יותר שמחה וחן.

חניכה נוספת, בעלת תדר גבוה אף יותר, באה אחרי החיבור לחמשת הקרניים והיא החניכה לקרן המקור – חיבור לאנרגיות של מקור הייקום שלנו. חמשת הקרניים הראשונות מהוות 'במה אנרגטית' והן תנאי מוקדם לחיבור לקרן המקור. קרן המקור יוצרת קפיצה דרמטית אל חיבור אנרגטי חדש עם רמה עוד יותר גבוהה של אנרגיות שמימיות.

תפיסת מכון הלייטריאן בנושא תהליך ההתפתחות הרוחנית וקרני הלייטריאן

העצמה אישית היא נקודת ההתחלה בתהליך ההתעוררות הרוחנית. ככל שאת/ה נקי יותר, כך תוכל להתרפא באופן יעיל יותר. ככל שתתנקה ותתרפא יותר, כך קצב ההפעלות האנרגטיות האישיות גובר. כל זה מביא ליכולת להגשים כמות גדול יותר של אור בחיי היומיום שלך.

במשך הזמן, העבודה האנרגטית שחיבור לחמשת קרני הלייטריאן מניע, יוצרת תוכנית ארוכת טווח לשינוי דרמטי בחייך כאשר חמשת המסטרים הנעלים משרתים כמדריכים רוחניים אישיים, הכל בתיאום מוחלט עם אנרגיות האני הגבוה שלך.

חמשת קרני לייטריאן

קרן ההעצמה   קרן הריפוי   קרן הניקוי   קרן ההפעלה  

קרן ההגשמה   קרן המקור

קרן ההעצמה

קרן ההעצמה יוצרת חיבור אנרגטי קבוע עם המסטר הנעלה מטריאה ומהווה נקודת התחלה לתהליך ההתעוררות הרוחנית. היא מקדמת אותך הלאה מהנקודה בו אתה נמצא, לאורך שביל ההתפתחות. היא מהווה דרישה מוקדמת לקבלת הקרניים הנוספות. קרן ההעצמה היא 'קריאת התעוררות רוחנית' דרמטית היוצרת בך גלים של האצה אנרגטית ושינוי תדר.

קרן ההעצמה עוזרת לשפוך אור על השאלה 'מי אני?' ו'למה אני כאן' בתקופה מרגשת זו של טרנספורמציה אנושית ועולמית? לאחר קבלת החניכה לקרן ההעצמה, המסטר הנעלה מטריאה מתחיל לפעול ברקע בכל הרמות האנרגטיות שלך על מנת להאיץ את התפתחותך הרוחנית באופן המתאים ביותר עבורך. יופעלו חלקים רדומים של תבניות אתריות וקודים הצפונים בצ'אקרות שלך. בטווח הארוך, קרן ההעצמה תתן לך תחושה עשירה ומלאה יותר בנוגע לסיבת היותך בכדה"א בתקופה מיוחדת זו.

קרן הניקוי

המסטר הנעלה שאחראי לקרן הניקוי הוא אל-מוריה. החניכה לקרן זו מפעילה תהליך יוצא דופן של ניקוי המפורט בהמשך. ניקוי זה מאפשר לכמות גדולה יותר אנרגיות האני הגבוה שלך להשתלב בשדותיך האנרגטיים ובגופך הפיזי.

לאחר קבלת החניכה, המסטר אל-מוריה מנהל את תהליך הניקוי והשחרור ממעבר למודעות הערה שלך. זה מתרחש בתיאום מוחלט עם הגבוה שלך. במשך תקופה ארוכה, הצ'אקרות והגופים ההלתיים שלך מתרחבים על מנת להכיל כמות גדולה יותר של אור. בתוך המרחב הפתוח יותר שנוצר, מתאפשר ריפוי מואץ של שדותייך האתריים וגופך הפיזי.

קרן הניקוי פועלת בששה שלבים:

  • ניקוי תוכניות נשמה מסולפות ומבני אמונה המחוברים אליהן ואנרגיות מנטליות, רגשיות ופיזיות מסולפות.
  • שחרור של תבניות אנרגטיות עובריות מולדות, ישנות ומגבילות שעדיין קיימות בשדות האנרגיה שלך.
  • ניקוי 'התבניות האתריות' המאחסנות את התבניות המסולפות שיוצרות סטרס, חוסר נוחות, התנייה ומחלה בגוף הפיזי.
  • שחרור היאחזויות כגון תגובות אוטומטיות, התנהגויות ממכרות, גופים אתריים מעמיסים כמו חבלים וחוטים, קשרים סיכיים, שתלים, נספחים מגלגולים וכד'.
  • פתיחה והשבחה של חיבורך האנרגטי חזרה לאני הגבוה שלך.
  • הסרת העדשה שמעוותת את האופן בו את/ה רואה את עצמך ואת חייך.
קרן הריפוי

מקור קרן הריפוי הוא המסטר הנעלה לחמלה, בודהה. חניכה לקרן זו מתחילה תהליך עוצמתי של ריפוי עצמי הוליסטי שמחזיר אותך למצב של איזון ותיאום.

קרן הריפוי תומכת בהמסה והתמרה של סטרס, חוסר נוחות, התשה ומחלה מתוך הצ'אקרות, הגופים ההלתיים ובסופו של דבר, מתוך הגוף הפיזי. הריפוי מתרחש בכל טווח האנרגיות שלך, מגופך הפיזי ועד לרמות הגבוהות ביותר. אין כאן לוח זמנים מוגדר אלא התפתחות עדינה של תהליך ריפוי אישי מופלא המתקדם בקצב המותאם לטובתך הגבוהה ביותר.

מתוך הכרה בכך שכל אחד אחראי לריפוי האישי שלו, אנו עדים לכך שהתמיכה האנרגטית של המסטר בודהה תעצים את תהליך הריפוי האישי שלך. כמו כן, החניכה מחברת אותך לאנרגיות של איזון, חמלה, מודעות אישית מוגברת ואחריות אישית כלפי עצמך.

קרן ההפעלה

קרן ההפעלה מגיעה בהשראתו של המסטר הנעלה סננדה. החניכה לקרן זו מעוררת צפנים אתריים רדומים שלך ומפעילה חניכות רוחניות עוצמתיות מתמשכות הפותחות אותך לשינוים מבניים משמעותיים בשדותיך האנרגטיים. שינוים אילו מאפשרים לכמות גדולה יותר של אנרגיות אני גבוה ולהיבטים גבוהים יותר של הפוטנציאל הנעלה שלך לזרום ולהשתלב בחייך היומיומיים.

פעולות אילו עשויות להופיע כשינויים קוונטיים קטנים במבנה האנרגטי שלך שמטרתן לאפשר לך להכיל כמות גדולה יותר של אור, להוציא לאור כישרונותיך או על מנת לקדם טרנספורמציות מתאימות נוספות. ביטוי אחר עשוי להתבטא כקפיצות התקדמות רוחניות ניכרות המשנות את האנרגיה שלך באופן דרמטי ויוצרות שינויים חיוביים משמעותיים במערכות האמונה שלך, נקודת המבט שלך, בתפיסת העולם שלך ואף בתחושת האני שלך. כל זה נעשה כמובן בתיאום עם האני הגבוה שלך.

קרן ההגשמה

קרן ההגשמה נובעת מהמסטר הנעלה סנט ג'רמן והיא מרחיבה את יכולת ההגשמה שלך בכל הרמות ופותחת אותך למשיכת שפע רוחני, מנטלי, רגשי ופיזי על מנת לשרת את הייעוד הגבוה ביותר שלך.

מה שמתגשם למעשה לאחר קבלת הקרן, שונה מאדם לאדם. עבור חלק יתכן הגשמה של שלבים נדרשים של עיבוד רוחני כגון ניקוי או ריפוי. עבור אחרים, עם הזמן עשוי להגיע שפע המופיע ברמה הפיזית בצורת מערכות יחסים, הצלחה מקצועית ובטחון כלכלי. אחרים עשויים לחוות הגברה של כישרונותיהם הרוחניים הרדומים ועבור אחרים, אולי מדובר בהגשמת כל אילו גם יחד!

החיבור האתרי המיוחד שנוצר בינך לבין המסטר הנעלה סנט ג'רמן יעזור לך לפעול מתוך אומץ ואותנטיות על מנת להתגבר על פחדים ולפתוח את מרחב ההגשמה. זאת במטרה לסייע לך לנוע לעבר 'תפקידך העתידי' בשרות רוחני גבוה התומך בטרנספורמציה האנושית והפלנטרית.

קרן המקור

השלב הבא הוא קרן המקור, חניכה בעלת תדר גבוה שיוצרת חיבור לאנרגיות מקור היקום שלנו. חמשת הקרניים מהוות 'במה אנרגטית' והן תנאי מוקדם לקבלת החיבור לקרן המקור. קרן המקור יוצרת קפיצה דרמטית אל חיבור אנרגטי חדש עם רמה עוד יותר גבוהה של אנרגיות שמימיות.

החיבור לקרן המקור:

  • יוצרת חיבור אנרגטי ייחודי עם מקור היקום ונותנת לך גישה לכל 12 איכויותיו הנשגבות ואפשרות להביא אותך לחיים וליצור חוויה יומיומית נשגבת יותר, בתיאום עם תוכנית האני הגבוה שלך.
  • יוצרת חוויית חניכה מתקדמת המגבירה עוד את החיבור בין האני הגבוה לגוף הפיזי.
12 האיכויות השמימיות הן:

יופי, חמלה, אומץ, סקרנות, דמיון, אושר, צדק, אהבה, נאמנות, עוצמה, טוהר ורצון

 

לפרטים, צור קשר