מפתחות גנטיים – Gene Keys

לפני שאני מתחילה, אני חייבת להודות שמאד קשה לתאר מהם המפתחות הגנטיים. אולי הסיבה לכך היא שהם אנרגיה, תדר מסוים. אבי השיטה, ריצ'רד ראד, מכנה אותם 'תשדורת'. התשדורת הזאת ממגנטת אליה את מי שמוכן ומתאים לתדר הזה ועבודת ההתפתחות הרוחנית שהיא מכילה בתוכה, מי שמוכן לצלול עמוק לתוך עצמו ולקבל באהבה את כל מה שיגלה.

אז לפני כל ההסברים שבאים לספק את המוח הרעב שלנו יש לי שאלה:

 האם האנרגיה הזאת קוראת לך?

האם את/ה חש/ה התרגשות? איזה תחושה מיוחדת בגוף?

אם כן, ברוכ/ה הבא/ה לאוצר נדיר של ידע רוחני ומעשי!

*********************

מפתחות גנטיים עפ"י הספר של ריצ'רד ראד – סדנת עומק, צלילה לתוך האני

שיטה ייחודית להעצמה אישית

למי שאוהב מיסטיקה ופילוסופיה, למי שמודעות אישית ורוחנית הם דרך חיים.

זוהי הזמנה לעשות סדר במבוך המידע והתובנות שאספנו לגבי עצמנו באמצעות התבוננות והעמקה במפתחות הגנטיים האישיים ומקומם במפת שביל הזהב.

שביל הזהב – מפת המפתחות הגנטיים האישיים שלנו, מוביל אותנו צעד אחר צעד לגלוי הגאונות והכישרונות הייחודיים לנו – המתנות. הבאת מתנות אלה לידי ביטוי תאפשר לנו להגשים את מה שבאנו לעשות בעולם.

עבודה עם המפתחות הגנטיים עוזרת לנו להתקרב עוד ועוד לאני הנקי והמלא, אל היכולת לקבל את עצמנו לחלוטין – הקשיים והכשרונות כאחד. לחיות במלוא האנושיות שלנו, בלב פתוח ובאהבה מלאה לעצמנו ולאחרים. היכולת להכיר ולקבל את כל החלקים שבנו באהבה,  פותח את לבינו ומסייע לנו לראות שלכולם יש פצעים וצללים, בדיוק כמונו. כך, קל יותר לקבל  אחרים כמו שהם, באהבה, בסליחה, בלי ציפיות ושפיטה. תובנה קטנה זו עשויה לחולל מהפכה לטובה בכל מערכות היחסים שלנו ובחיינו בכלל.

קיימים 64 מפתחות גנטיים. כל מפתח מקביל לשער בעיצוב האנושי ולהקסגרם בספר התמורות הסיני. בספר המפתחות הגנטיים כל מפתח מוסבר בהרחבה רבה ומתואר כיצד כל מפתח בא לידי ביטוי בכל אחת מ-3 רמות תדר:

צל – הביטוי הנמוך והקורבני של המפתח.

מתנה – היכולת והכשרון שמסתתר מתחת לצל.

סידהי – הביטוי הנעלה של המפתח כאשר התדר נמצא מעבר לרמת האגו – צורת הביטוי ברמה של הארה.

קריאת הספר אינה למען המידע בלבד. עצם הקריאה היא חוויה אנרגטית שמתקשרת עם הדנ"א שלנו ומסייעת להעלאת התדר האישי.

מבנה שביל הזהב

שביל הזהב מתאר את השלבים הנדרשים במסע שלנו לגילוי עצמי, צעד אחר צעד. החלק הראשון, סדרת ההפעלה, מציג את ארבעת המתנות העיקריות שנולדנו אתן. מפתחות גנטיים אילו הם אבני הפינה של הגיאונות האישית שלנו ומכילים בתוכם את השלבים שעלינו לעבור כדי להגשים את מה שבאנו לעשות בחיים אילו.

ארבע הספירות או התחנות של סדרת ההפעלה הן:

עבודת החיים – האיכות שעלינו להביע דרך עבודתנו בעולם, הביטוי החיצוני של הגיאונות האישית.

אבולוציה – האתגר העיקרי בחיינו.

זוהר – מה שנדרש על מנת שנחיה בריאים, מאושרים ויצירתיים ומה שמוקרן מתוך הפיזיות שלנו.

 ייעוד – "הניחוח" של התדר הגבוה שלנו –  כאשר נשב היטב בגופנו הפיזי ובתדר המתנה, זוהי האנרגיה שמוקרנת מאיתנו ויוצרת את השפעתנו הייחודית על הסובבים אותנו.

במסגרת הסדנה, נלמד את המשמעות של כל ספירה  עם המפתח והליין שבה. הסדנה מהווה מסגרת בה כל אחד חוקר את המפתחות שלו במטרה להגיע לתובנות ולפריצות הדרך שהן פרי חייו האישיים.

החלק השני של שביל הזהב, סדרת ונוס, ממשיך את ההרפתקה וצולל עמוק פנימה, חזרה לעבר. כאן אנו מגלים את האסטרטגיות שבנינו בילדות על מנת שנהיה מוגנים, אהובים ומקובלים בחברה, אותן האסטרטגיות שמנהלות אותנו עד היום למרות שיתכן והן כבר ממש לא מתאימות. כאשר נחשוף אותן, נוכל לזהות כיצד הן משפיעות על חיינו ולבחור להתנהל באופן אחר, מתוך תדר המתנה. ככלי עזר, אנו משתמשים בהשתקפויות שנוצרות במערכות היחסים העיקריות בחיינו שמראות לנו בברור אילו מקומות בתוכנו זקוקים לריפוי.

ספירת סדרת ונוס הן:

ייעוד – איכות המודעות שלנו.

משיכה – המנגנון שמושך אלינו שיעורי חיים, בני זוג, שותפים ועוד.

IQ – האסטרטגיה המנטלית שפיתחנו בגיל העשרה.

EQ – האסטרטגיה הרגשית שפיתחו בילדות המאוחרת.

SQ– האיכות שספגנו לתוך תאינו בילדות הצעירה ומהות האהבה שלנו.

הפצע הגרעיני – הפצע העמוק ביותר, המולד שלנו, שלקחנו על עצמו לרפא כחלק מריפוי הפצע העולמי.

למתקדמים, החלק השלישי של שביל הזהב – הפנינה. לאחר שנתקרקע היטב בגופנו בסדרת ההפעלה ונפתח את ליבנו בסדרת ונוס, בפנינה נלמד מה השירות הגדול ביותר שאנו יכולים להעניק, כיצד להגיע לשגשוג אישי וכיצד העבודה האישית שלנו משתלבת עם אחרים כאשר כולנו יחד יוצרים שלם.

איך אפשר להתקדם וללמוד עוד?

אם רמת האנגלית שלכם גבוהה מאד, ממליצה לרכוש את ספר המפתחות הגנטיים באנגלית ואת הקורסים המכוונים באתר genekeys.com.

עבור דוברי העברית, תרגמתי את ספר המפתחות לעברית וערכתי את הלימוד באופן מסודר וברור כדי שגם מי שלא שולט באנגלית יוכל להתעמק בחכמה הנדירה הזאת.

אני מעבירה סדנאות בעברית, קבוצתיות או אישיות, פנים מול פנים או מקוונות, בהן פוסעים את שביל הזהב יחד. במהלך המסע, מתחברים לתדר יוצא הדופן שזורם דרך המפתחות הגנטיים, תוך חקירה והתבוננות עמוקה במפתחות האישיים.

בגלל שהמפתחות הגנטיים עובדים בהרמוניה עם העיצוב האנושי ובאים מאותו הרקע, יש אפשרות לשלב מבוא קצר בעיצוב אנושי כהכנה ללימוד שביל הזהב.

מוזמנים באהבה.

לפרטים – צור קשר