תוכנית שערי לייטריאן – ™Gateway

סדרת חניכות למתקדמים

סדרת שערי לייטריאן מחברת אותנו לאוסף אנרגיות יוצאות דופן בעוצמתן ויחד עם זאת, הופכות לנו לנגישות כלים רוחניים מתקדמים באופן מעשי מאד.

תוכנית זו מיועדת למתקדמים בלבד מאחר והיא בונה על כל האנרגיות המועברות במספר תוכניות לייטריאן נוספות: לייטריאן רייקי, חיבורי מלאכים ומעגל טיהור (שרפים). כל אילו מהוות דרישה מוקדמת לקבלת שערי לייטריאן. חיבור למסטרים הנעלים באמצעות קרני לייטריאן מומלץ אך אינו חובה.

אנרגיות חוצניות של הארקטוריאנים, הסיריאנים והפלאדיאנים, יחד עם קבוצות שרפים ואנרגיות מלאכיות נדירות התייצבו להעצים אותנו ולרומם את התדר האישי שלנו באופן משמעותי בתקופה זו של התפתחות מואצת.

שערי לייטריאן מעצימים ומשפרים את התחומים הבאים:

  • הרחבת יכולת הקלט חושי ואת התרגום וההעברה של המידע שנקלט באופן משופר ונקי מקטבים.
  • ניווט קל יותר במישורים האתרים ובמימדים אחרים.
  • קידוד מחדש וכיול של הגוף ברמה התאית שיסייע לעבוד עם התדרים גבוהים ועם רשת אבני החן.
  • וויסות השדה האנרגטי כולל צ'אקרת הלב המאוחדת.
  • שכלול יכולות ההגשמה.
  • חיזוק נוסף של הקשר בין האני הגבוה לאני של האישיות על מנת להגיע לביטוי מלא יותר של האני הגבוה בגוף הפיזי.

כל אחד מששת החניכות שותלת בגופנו אבן חן אתרית שיחד, יוצרות רשת אבני חן שפועלת בנו, מעניקה לנו יכולות חדשות ומעצימה את השימוש בגולגולת הקריסטל, בתווי המוסיקה הזהובים ובלהבה הכחולה של השלמות.

השער הקריסטליTM הרחבת יכולת הקלט החוש, יכולת הניווט במישור כדה"א ויכולת בקרת הרטטים שבגוף הפיזי ומסביבו. בנוסף, שיפור והאצה נוספים של תחושת האני האמיתי ו"סיבת היותי בכדה"א" בתקופה זו – שני מרכיבים שיושבים בלב תהליך ההתפתחות הרוחנית.

שער האודםTM הארקטוריאנים מסייעים לנו ביכולת למשוך אלינו, לשנות ולהגשים בחומר. בנוסף, הם מניעים תהליך של כיול המוח לקליטת אורכי גל ותדרים שמעבירים מידע מדויק יותר כנגד מה שנקלט דרך חמשת החושים הפיזיים.

שער האפטיט הכחולTMהסיריאנים מסייעים לנו ביכולת לשתף פעולה, להתחבר לשלם וליצור סנכרון באירועים, יצירת מפגשים בין אנשים ושילוב רעיוניות, והכל במטרה לרומם מאמצים קבוצתיים.

שער הספיר הלבןTMהפלאדיאנים עובדים עם צ'אקרת הכתר וגולגולת הקריסטל ומחברים אותם לאבני החן שהושתלו ברמות הקודמות. חיבור זה מאפשר הורדה של מידע לתאים שלנו שמאפשר לנו לעבור במישורים הרב-מימדיים.

שער הציטרין-קוורץTMאנרגיות מלאכיות נדירות מהמימד השביעי והשמיני מבצעות כיוונון עדין לתדר האישי וממלאות את גופנו הפיזי ביכולת להבדיל ולנוע בין מציאויות שבמימדים השונים.

שער רשת אבני החןTMהפעלת רשת אבני החן שהושתלו בנו על מנת לאפשר לנו להתחבר מעבר לזמן ולמרחב עם אנשים וישויות בעלי תדר דומה. אנו הופכים לבין-מימדיים במובן הטהור ביותר.

אם אתם חשים את האנרגיות החדשות שמגיעות במהירות לכדה"א ומהדהד בכם הצורך להאיץ את התפתחותכם האישית והרוחנית בהתאם, יתכן וזה הזמן להתחבר לאנרגיות של שערי לייטריאן שיקדמו אתכם בקלות, ביעילות ובמהירות.
הכל יפעל תמיד בתיאום מלא עם  האני הגבוה שלכם.

סדרה קסומה ביותר שממלאה את הלב בשמחה,

מגבירה את אנרגיות הריפוי ומטיסה אותנו קדימה!

כתיבת תגובה