תוכנית שערי לייטריאן – ™Gateway

 האם את חשה בשינויים האנרגטיים העכשוויים בכדה"א?

האם משהו בך לוחש שסופסוף הגיע הזמן?

האם את מוכנה לרמה הבאה?

 שערי לייטריאןLightarian GatewayTM  היא התוכנית המתקדמת ביותר מבין תוכניות הלייטריאן. ששת כיוונוני 'שערי לייטריאן' נבנים על בסיס היסודות האנרגטיים שנוצרו בתוכניות הקודמת.[ראה דרישות מוקדמות*] הם מכיילים ומקודדים את הגוף הפיזי מחדש ברמה התאית, מרחיבים ומפתחים את המבנה האנרגטי שלנו על מנת ליצור האצה עצומה בצמיחה הרוחנית ובהרחבת התודעה שלנו.

מדובר בקפיצה קוונטית, מותאמת אישית שפותחת בפנינו את היכולות הבאות:

  • הרחבת יכולות הניווט במציאויות ובמימדים אחרים
  • שדרוג יכולות הריפוי, התיקשור וההגשמה באמצעות עבודה בין מימדית
  • מסעות רוחניים מורחבים
  • הרחבת הקליטה החושית בכל המישורים
  • שדרוג יכולת התקשורת עם מישורים אחרים
  • יצירת חיבור ישיר וקבוע לקבוצות מסטר, בין גלקטיות שונות שיוצרות בנו את היכולת לעבוד עם המימדים והתדרים החדשים:

 ארקטוריאנים   סיריאנים פליאדיאנים קבוצת אורורה שרפים

 הטבעת רשת אבני חן אנרגטיות בהילה שלנו, שמחברת אותנו לרשת כדה"א ולמימדים אחרים

 *דרישות מוקדמות לקבלת כיוונוני 'שערי לייטריאן':

  1. חיבורי מלאכים – חלק 1 (הילת ורד, מיכאל, רפאל, אוריאל, גבריאל)
  2. מעגלי טיהור (רמה 1-6)
  3. לייטריאן רייקי או מדרגות תדר (Ascension Bands) (רמה 1-6)
  4. מומלץ אך לא חובה – קרני לייטריאן

 

"מבחינה אישית, גם לאחר כמעט 20 שנה של עבודה עם אנרגיות הלייטריאן, תוכנית זו הפתיעה אותי בעוצמה שלה ובתנופה העצומה שקיבלתי ביכולות הרוחניות. לאחר תקופה של הסתגלות, אני מרגישה, בין השאר, שינוי משמעותי ביכולות הריפוי והקליטה שלי שניזונות מהחיבור המועצם למימדים אחרים, תחושה רחבה יותר של קבלה והשלמה עם מה שיש מתוך ראיית התמונה הגדולה,  וחיבור עמוק עוד יותר למהות שלי"

תיאור קצר של עיקרי הרמות של "שערי לייטריאן":

רמה 1 – השער הקריסטלי: מהווה את הבסיס לחמשת הרמות הבאות שיחברו אותנו לרשת אבני החן, ויפתחו את הגישה למציאויות מימדיות אחרות. יוצר את החוליה המקשרת בין כדה"א לבין אנרגיות גלקטיות שונות. הגוף הפיזי מקבל כיול וקידוד מחדש, שמשפר את הקלט החושי והשליטה ברטטים שנמצאים בגוף הפיזי וסביבו. מתחיל החיבור למימדים ומציאויות אחרים והניווט בהם, מעבר לזמן ולמרחב.

מתחדדת הידיעה מי אני, ומה הייעוד שלי בחיים. במקביל, משתפרת היכולת לקבל את עצמי ואת מה שבחיי בלב שלם ולשקף שלמות פנימית זו בתרחישי חיי.

רמה 2 – שער האודם: כיוונון זה מועבר בעזרת הארקטוריאנים, קבוצה של אנרגיות מסטר חוץ-גלקטיות שבאים ממקום של אור ואהבה. הם מכיילים ומכוונים את המוח, הגוף והדנ"א על מנת שנוכל ללמוד לקלוט ולפרש תדרים אנרגטיים, במקום לסמוך על הקלט החושי ובנוסף, לראות מעבר לאשליה של התפיסה האנושית הרווחת – "המטריקס".  במקביל, אבני האודם שנטמעות בנו יוצרים שיפור ביכולות העל-חושיות השונות במטרה להקפיץ את היכולת הריפוי, התיקשור, המיגנוט וההגשמה.

 רמה 3 – שער האפטיט הכחול:

כיוונון זה מועבר בעזרת הסיריאנים, קבוצה של אנרגיות מסטר חוץ-גלקטיות שעובדים עם האנושות מראשית הזמן. הם יוצרים הרמוניה וקישוריות בין תאי גופינו וכיוונון עדין זה של התדר האישי המעצים בנו את האחווה והיכולת להיות מאושרים בשיתוף פעולה עם אחרים ועם העולם. כוח המיגנוט שלנו גובר וזה יוצר צירופי מקרים, סנכרון בין רעיונות ואנשים במטרה לקידום מאמצים קבוצתיים לטובת הכלל.

בנוסף, שיפור ההרמוניה והקישוריות (התקשורת בין כל החלקים) בתוכנו מאפשרות לנו להבין את תאי גופינו טוב יותר, ומחוצה לנו, לפתח עוד את המודעות למימדים אחרים, חוויית חלומות צלולים, מסעות נשמתיים ועוד.

רמה 4 – שער הספיר הלבן:

כיוונון זה מועבר בעזרת הפליאדיאנים, קבוצת אנרגיות מסטר חוץ-גלקטיות שעוסקת בריפוי ומחוברת לאמת הגבוהה. הספיר הלבן המוטמע במצח מתחבר לגולגולת הקריסטל שקיבלנו בתוכנית מעגלי הטיהור. הוא מאפשר לנו לקבל "הורדות" של ידע ישירות לתאי הגוף. ידע זה מלמד את גופנו כיצד לתפקד ולהיות באינטראקציה ברמה רב מימדית, כיצד להבין את המימדים השונים וכיצד לתקשר איתם. הידע עוקף את המוח ומוזן ישירות לתאי הגוף ועם הזמן, מלמד אותנו כיצד לנוע בין המימדים.

 רמה 5 – שער הסיטרין קוורץ:

כיוונון זה מועבר באמצעות ישויות מלאכיות מהמימדים ה-7 וה-8 שנתנו את רשותם לכנות אותם בשם 'קבוצת אורורה'. הם יוצרים כיוונון עדין נוסף של התדר האישי שלנו ומטמיעים בנו אבן סיטרין קוורץ שתעניק את היכולת להבדיל בין מציאויות ומימדים שונים ולנוע ביניהם.

רמה 6 – שער רשת אבני החן:

כיוונון זה מועבר באמצעות שילוב כוחות של קבוצת אורורה והשרפים שמעניקים לנו סיוע אנרגטי בהפעלת רשת אבני החן שהוטמעה בשדה האנרגטי שלנו. רשת אבני החן האישית שלנו מעצימה את היכולת לזרום בין המימדים, מעבר לזמן ולמרחב ומחברת אותנו לבני ברית ברחבי כדה"א ובמימדים אחרים, ללא צורך להיות נוכחים באותו המרחב הפיזי. אנו הופכים להוויה רב-מימדית במובן הטהור ביותר של המילה.

כתיבת תגובה