חיבור לשרפים – ™Lightarian Purification Rings

מעגלי טיהור – סדרת חניכות מתקדמת לאנרגיות השרפים

Lightarian Purification RingsTM

ששת מעגלי הטיהור של הלייטריאן, נועדו ליצור חיבורים מיוחדים במינם ביננו לבין הרמה המלאכית הנעלה ביותר, רמת השרפים. החיבורים שנוצרים עם מספר קבוצות שרפים שונות, מסייעים בטיהור אנרגטי ברמה עמוקה ביותר ובהרחבת היכולות והעוצמה הרוחנית של המקבל. מעגלי הטיהור התקבלו בהשראת השרפים על מנת ליצור קשר עוצמתי וישיר בינם לבין בני האדם, במטרה לעזור לנו לקדם את התפתחותנו הרוחנית.

זוהי תוכנית חניכות מתקדמת שמטרתה לסייע לחלק הפיזי שלנו לתפקד טוב יותר בעולם החדש. עידן ועידנים אנו חיים בעולם של דואליות, שחור-לבן, טוב ורע, אני והאחרים ועוד אינסוף צירופים של ניגודים. האנרגיה של העולם החדש שקורם עור וגידים אינה אנרגיה דואלית – קוטבית אלא אנרגיה של אחדות, שלמות. השרפים באים מתוך האחדות וכוונתם להזרים איכויות ותבניות אנרגטיות שמאפיינות אותם, לתוך שדה האנרגיה האנושיים.

מכיוון שהשרפים שייכים לתחום תדר גבוה ביותר במישורים המלאכיים, הם היו מרוחקים מהאנושות במהלך ההיסטוריה. אך, בעקבות הקריאה הקוסמית לתמיכה בטרנספורמציה של האנושות ושל כדה"א, השרפים מציעים את עזרתם.

האנרגיה שלהם שונה מאד ממה שאנו מכירים. היא קלילה, עדינה, זריזה, מלאת הומור ומסייעת לריפוי במגע קל, בלי ריאקציות ותהליכי טיהור מעמיסים. תהליכי ההסתגלות הדרגתיים ומותאמים לנו אישית ועם הזמן, משדרגים את גישתנו על החיים לחלוטין.

כל מעגל טיהור יוצר חיבור מיוחד בשדות האנרגיה שלנו המאפשר לנו לעבוד עם האנרגיות של קבוצות שרפים מסוימת באופן יעיל יותר.

מה קורה כתוצאה מעבודה עם אנרגיות שרפיות?

ככלל, קבוצות שרפים אלה התחייבו לעבוד איתנו באופן עוצמתי ואינטימי. מטרתן לעזור לנו להפנים ולהרחיב בנו את האיכויות השרפיות הטהורות של אהבה ללא תנאי, שלמות, יצירת הרמוניה, יופי ואושר עילאי בחיי היומיום.

בנוסף לאיכויות אלה, כל קבוצת שרפים משרתת כמנחה בתחומים הבאים:

  • תמיכה בזמן מתן שרות מקודש (מחברת בין הגופים הרגשיים והמנטליים שלנו לבין כוח עליון).
  • יוצרת פירמוט מחדש של המבנה הגנטי ותהליכי המוח.
  • מעוררת את היכולת להעלות את המידע שנקלט דרך החושים למודע, באופן שלם יותר.
  • מסייעת לאינטגרציה מלאה של חוויות החיים בתוכנו, כולל שחרור של צער מודחק (צער לא מעובד יוצר סדקים בגוף האנרגטי).
  • מסייעת בהגשמת כוונות באופן יעיל יותר (באמצעות הלהבה הכחולה של השרפים).
  • הופכת את הקשרים האנרגטיים שלנו במישור הארצי ליותר אוהבים, יעילים וטהורים.

לאחר קבלת החניכות, להבת השרפים הכחולה בוערת בנו ויוצרת שדה משיכה סביבנו. אדם שנמשך לאנרגיה זו מחפש ללכת בשביל האחדות, לוותר על הדואליות ולחיות במציאות מאוזנת המבוססת על שמות וקבלה מוחלטת. כאשר אנו חולקים את מעגלי הטיהור עם אחרים אנו מסייעים להם בדרכם ונותנים להם כלים לסייע לאחרים בדרכם הרוחנית.

פירוט החניכות למעגלי הטיהור

חניכה רמה 1

קבוצת שרפים בשם 'שרפים Y' מעניקה לנו את 'להבת השרפים הכחולה של שלמות'. חניכה זו מניעה את תהליך הפירמוט מחדש של ההצפנות הגנטיות שלנו (אין הכוונה לצפנים האישיים שירשנו מאבות אבותנו אלא לצפנים שמגדירים כיצד גופנו פועל כיצור אנושי). בנוסף, תהליך זה משנה את הפרספקטיבה האישית שלנו ומקרבת אותנו למבט של אחדות ושלמות.

חניכה רמה 2

קבוצת שרפים בשם 'שרפים C', בעלת איכות אנרגטית שונה לחלוטין, יוצרת פירמוט מחדש של אונת המוח הקדמית על מנת לאפשר לנו לקלוט ולהפנים מידע שנקלט דרך החושים בצורה טובה יותר. בנוסף, אנרגיה כוכבית מיוחדת מסייעת לנו לשפר את היכולת להעביר את המידע שנקלט לאחרים בצורה טהורה, ברורה ומובנת.

חניכה רמה 3

קבוצה בשם 'שרפים V' עוזרת לנו לפעול מתוך הקרירות של הלהבה הכחולה על מנת לפעול ממקום של אושר, צחוק, התחשבות וקלות. היא מסייעת להסיר את גלימת הפחד כדי שנוכל להתחיל לחיות מתוך האמת שלנו באופן מלא.

חניכה רמה 4

קבוצה בשם 'שרפים Z' עוזרת לנו להפנים את חוויות החיים באופן מלא. בנוסף היא עוזרת לשחרר צער עמוק שמאוחסן עמוק בתוכנו ושעלול ליצור סדקים בגופנו האנרגטי.

חניכה רמה 5

נציגים מכל קבוצות השפרים עובדים איתנו במטרה להעצים את יכולות ההגשמה שלנו ולעזור לנו להגשים מתוך מקום של אושר עילאי. מצטרפת אנרגיה מיוחדת שמאפשרת לנו  להגביל את 'קול ההגיון' והאמונה "שיש דברים שהם בלתי אפשריים". זה מאפשר ליכולת ההגשמה שלנו לגדול לאין ערוך. הכל נעשה ממקום של אושר ולמען הטוב הגבוה ביותר של כל המעורבים ובתאום עם האני הגבוה שלנו.

חניכה רמה 6

קבוצה בשם 'שרפים K' מביאה לנו את אנרגיית הקסם של מרלין. אנחנו לומדים להעמיק את ההבנה שלנו בנושא הקשר בין האנושות וכדה"א ומתחברים לאנרגיה של המישור הארצי באופן יעיל, אוהב וטהור יותר.

תוצאות בשטח

מניסיוני האישי ומתוך התבוננות על השפעות החיבור למעגלי הטיהור על המבט שלי על העולם והתחושה הפנימית שלי בחיי היומיום, אני מוצאת את עצמי עם הרבה יותר שמחה בלב ויכולת להתחבר לצד החיובי וליתרון שבדברים מאשר בעבר. ממצב של אושר, הרבה יותר קל להשלים עם הקיים, להכיל ולהקרין את היופי הזה סביבי.

מתוך הקשבה לחוויות של חניכים שעברו את סדרת החניכות, אני יכולה להעיד שאני לא לבד בתגובות שלי לתהליך. האפקטיביות שלהן משמעותית מאד ולא נופלת מהשפעות סדרות החניכות הקודמות – לייטריאן רייקי, קרני לייטריאן וחיבורי מלאכים.

לסיכום: אילו הן חניכות מיוחדות במינן, עדכניות ביותר לתקופתנו ודואגות לצייד אותנו בנדרש כדי לחיות מתוך מקום טוב יותר בעצמנו בזמנים המאתגרים בהם אנו חיים. הן מביאות לנו את האפשרות לזנק קדימה בגדילה הרוחנית שלנו ולהגביר את האושר, ההרמוניה והשלמות שלנו עם מציאות חיינו.

ממש מתנה מהשרפים!

צור קשר לפרטים נוספים ולתיאום מועד לחניכה