™Lightarian AngeLinks חיבורי מלאכים של לייטריאן

חמשת חיבורי המלאכים הם חניכות עוצמתיות שיוצרים חיבור לשרף ול-4 ממלאכי שרת. חיבורים אילו תומכים בהתפתחות רוחנית בדרך רכה ועקיפה יותר מאשר קרני הלייטריאן. באמצעות חיבורים אילו, המלאכים יקדישו את עצמם לסייע לך להכיל את האיכויות המלאכיות הטהורות של אהבה ללא תנאי, אי שיפוט, אומץ, יופי ושמחה בכל תחומי החיים.

בנוסף, כל מלאך יהיה לך למדריך זמין בתחומים ספציפיים:

  • סיוע בניווט במישורים האתריים.
  • תמיכה באמצעות ריפוי שמימי.
  • הארת הדרך שיוביל אותך אל העתיד.
  • גירוי הביטוי היצירתי שלך.
  • התייעלות יכולת התקשורת שלך.

קבלת חמישה חיבורים אילו בונה "קבוצת תמיכה מלאכית" יעילה ועוצמתית שזמינה לך בכל עת ותסייע לך בהתקדמות בדרכך הרוחנית.

תיאור החניכות למלאכים השונים

החיבור לשרף הלת ורד

מהמישור הגבוה ביותר של ממלכת המלאכים, מגיעה שרף הלת ורד במטרה להפיץ את האיכות המלאכית של אהבה ללא תנאי טהורה בין בני האדם. באמצעות החיבור המלאכי איתה, היא תדליק "להבה מלאכית של אהבה ללא תנאי" בליבך. להבה זו תקרין לכל שדותיך האנרגטיים ומשם, תקרין אל כל תחומי חייך. לאחר מכן, תעבוד הלת ורד ברקע כמדריכה מלאכית המסייעת בענייני הלב, במיוחד בהגברת אהבה ללא תנאי לעצמך ולאחרים.

החיבור לשרף הלת ורד יוצר 'שער' לרמה האנרגטית של מלאכי השרת והינו תנאי מוקדם לקבלת ארבעת חיבורי המלאכים הנוספים.

חיבור זה ניתן במתנה למדינת ישראל ע"י מהון הלייטריאן הגלובי ולכן בחרתי להעביר חניכה זו ללא תשלום במטרה להפיץ אהבה ללא תנאי בארצנו.

החיבור למלאך מיכאל – אי שפיטה

באמצעות חיבור מלאכי זה, יעבוד המלאך מיכאל "ברקע האתרי שלך" ויתמוך ביצירת אי שפיטה בכל תחומי חייך. בנוסף, הוא יסייע לך לנווט בהצלחה במישורים באתריים באמצעות טלפתיה, תיקשור, מסעות אתריים מודעים וכד', בהתאם ליכולת שלך. מיכאל היה מלאך השרת הראשון שהתייצב והציע את עזרתו דרך חניכות החיבור המלאכי של לייטריאן.

החיבור למלאך אוריאל – יופי מלאכי

המלאך אוריאל התייצב להעניק לנו אינפוזיה של יופי מלאכי שעוזרת לנו לחוות את "הצד הנקבי של היופי" באמצעות תחושת הערכה מוגברת ואת "הצד הזכרי של היופי" באמצעות גירוי כישרונות היצירה. באמצעות חיבור מלאכי זה, יכול אוריאל לעורר יצירתיות והשראה בתחומים רבים של ביטוי אומנותי.

החיבור למלאך רפאל – אומץ מלאכי וריפוי שמימי

המלאך רפאל התייצב להזרים לנו אומץ מלאכי וריפוי שמימי. הוא יסייע לך לנוע ביתר אומץ בחייך ויעזור להאיר את דרכך לעתיד. בנוסף, בעזרת הסיוע שתקבל דרך חיבור זה, תוכל להימנע באופן יעיל יותר מהיתקלות באתגרים וקשיים בחיים…וגם לראות ביתר בהירות את ההזדמנויות והתגמולים הרוחניים הטמונים בעתיד. החיבור המלאכי למלאך רפאל יתמוך בך בתהליך הריפוי האישי. הוא ידוע כ"מרפא שמימי" ויעזור לך למצוא את ה"מרפא השמימי" שבתוכך.

החיבור למאלך גבריאל – אושר ותקשורת

המלאך גבריאל ממקד באושר ובתקשורת. באמצעות חיבור מלאכי זה הוא ילמד אותך לקחת את הזמן להכיר ולחוות את האושר שכבר קיים סביבך וגם להגשים רמות חדשות ומרגשות של אושר בחיי היומיום. במסורת, גבריאל ידוע כמתקשר הגדול עבור האל לכן, הוא יכול לסייע לך בתחום התקשורת הפנימית שלך ובגישה לידע הפנימי ולאינטואיציה. זה בנוסף לתמיכה מעשית בשיפור יעילות התקשורת בחיי היומיום.

לפרטים וקביעת מועד לחניכה לחיבורים מלאכיים של לייטריאן – צור קשר

 

תגובות – מה אנשים אומרים?

09-08-2011 06:16:43, רחל גוטמן

היי ג'ודי, היי כולם,

החיבור המלאכי לשרף הילת ורד, כשמו כן הוא! הילת ורד חיברה אותי אל עוצמות האור האדירות והמתאגרות שעטפו אותי באנרגיה נאדרת ומתאגרת של אור – !!!WOW

וכבר חוויתי את רייקי לייטריאן, וגם קרני לייטריאן במלואם באמתחתי, אך חוויות עוצמתיות שכאילו?!? פשוט חבל על הזמן!!!

תודה, תודה לך ג'ודי, על החניכה, ולהילת ורד הנהדרת על היתה לי מדריכה מסורה ומאירת הדרך החדשה-ישנה שלי…

קרני הלייטריאן J   מאת: עדן, 29.7.2014, 20:25

אהלן!

רציתי לשתף חוויות מקרני הלייטריאן במיוחד חוויה מקרן הידע!

הקרניים מעולות, כל אחת מהן משנה מסלול חיים (כל אחת בתחום שלה) ונותנת בהירות בתחום אחר של החיים, מעין 'משקפיים' שדרכן אפשר לראות ולהבין את חיי היום יום בצורה חיובית ובונה יותר.

רציתי לשתף את החוויה הספציפית של קרן הידע:

מאז החניכה (עברו רק שבועיים-חודש) הרגשתי שנפתח לי החוש הששי בצורה שונה ממה שהוא נפתח עד היום. אני קולט מידע בדרך שלא קלטתי עד היום בצורה ברורה יותר, בעוצמה גדולה יותר ובכמות גדולה יותר!

במהלך החניכה הרגשתי שמשהו קורה באמצע במוח, וג'ודי ראתה מעין  קופסה שהתנקתה ומוכנה כעת לקבל מידע באמצע המוח!

באופן אישי די בטוח שזאת בלוטת האצטרובל שאחראית על החוש הששי שנפתח מאד מאז החניכה!

אני מאחל לכולם שיזכו ללמוד לייטריאן או כל לימוד אחר שיקדם אותם רוחנית ובסופו של יום גם גשמית!

ג'ודי תודה רבה רבה על החוויות המופלאות, על התמיכה ההקשבה והיעוץ שאת נותנת. הלוואי ותזכי לעוד המון תגובות שבעות רצון ומאושרות J

הלת ורד   מאת: קטיה, 1.1.2013   11:37

תענוג אמיתי. אכן נדלקה בליבי להבת חום ואהבה. ההרגשה נהדרת שהילת ורד מלווה אותי. ג'ודי, אני מאד שמחה שהכרתי אותך, את פשוט מקסימה, סובלנית, קולך מרגיע ונעים. מדריכה ברמות שלא רואים. כיף גדול שאת והילת ורד נכנסתם לחיי,  תודה