יעוץ, טיפול וקצת עלי

בתחילת שנות ה-90 גיליתי את עולם האנרגיות, הרוחניות וההתפתחות האישית ומאז התחיל סיפור אהבה מתמשך של העמקה וחקירה של העולם הרוחני בחיפוש שמקרב אותי יותר ויותר לעצמי ולאמת שלי. במשך השנים, הבאתי כמה שיטות מקוריות לארץ ותירגמתי אותם לעברית. במרוצת הזמן, עיצבתי את הגישה הטיפולית האישית שלי המבוססת על הכלים הטובים ביותר שמצאתי ומתובלת בטעם ובאנרגיה האישית שלי.

אני חולקת את הדברים הטובים ביותר שאני מוצאת עם המטופלים והתלמידים שלי במטרה לתת להם יד בדרך למצוא את עצמם ואת האושר שלהם. אני מאמינה במתן כלים וידע על מנת שהאדם יוכל להביא את עצמו למקום של מודעות ממנו הוא יצליח לקדם את עצמו למקום טוב יותר.

בנוסף לכלים המתוארים כאן, אני משתמשת במגוון גדול של כלים יעילים לריפוי רגשי וניקוי טראומה, הוראת רייקי בכל הרמות, אסטרולוגיה התפתחותית, פתיחת קלפים ועוד.

במסגרת טיפול\יעוץ אישי אני בונה מפה אישית ייחודית שמשלבת מפתחות גנטיים, עיצוב אנושי ואסטרולוגיה על מנת לקבל תמונה מקיפה של האישיות, הכישורים, הייעוד הנשמתי והתחומים שעלולים להיות מאתגרים בחיים.

בעזרת המפה אפשר להבין את הסיבות מאחורי מה שקורה בחיים כרגע ולהתאים כלים טיפוליים שונים שיסייעו להגיע להחלטות, להתגבר על קשיים ולגלות את הדרך הנכונה ביותר בכל תחומי החיים.

ברוב הטיפולים משולב הילינג אנרגטי עוצמתי לאיזון הגוף והנפש. שימוש במגוון רחב של אנרגטיות טיפוליות מאפשר לי לסייע למטופל להתחבר לרוגע עמוק, לפתוח חסימות אנרגטיות ועוד ואף לעתים, להקל על כאבים פיזיים.

ברוב המקרים החוויה מקדמת, נעימה ומפנקת מאד – מומלץ!